içerik yönetim sistemi

Özgün içerik üretmek her geçen gün önem kazanmakta. İçerik özgün olmakla beraber yaratıcı, ilgi çekici ve iyi tasarlanmış olmalıdır.

Özgün içerik üretmek her geçen gün önem kazanmakta. İçerik özgün olmakla beraber yaratıcı, ilgi çekici ve iyi tasarlanmış olmalıdır. Mevcut içeriğinizi, kullanılacak olan ortama göre yeniden tasarlayabilir, farklılaştırabilir, çeşitlilik yaratabiliriz. Beğeniler, takipçiler, paylaşımcılar... Daha çok etkileşim alan içerikler, sosyal medyanın olmazsa olmazıdır.

e-ticaret

Profesyonel e-ticaret paketleri ile işletmenizi internete taşıyın, daha çok müşteriye ulaşın.

Google aramalarında üst sıralarda yer alın. Kolay Kullanım ve kullanıcı dostu arayüz sayesinde tüm işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirin.

domain & hosting

Web sitelerini barındırmak ve onların sağlıklı bir şekilde yayın hayatına devam etmesi için size özel hizmetlerimiz bulunmaktadır.

iş geliştirme

İş dünyası her geçen gün yeniliklere ve özel yazılımlara ihtiyaç duyar hale geldi. Bu aşamada firmalara özel iş geliştirme platformları geliştirmeye başlayan Veno, size istediğinizi vermek üzere programlandı.

ios & android app geliştirme

Mobil teknolojiler gün geçtikçe hızlanıyor. Bu hızlanma içinde geliştiriciler ve mobil uygulama yazılımı yapan firmalar sektörü pazar haline getirmeye başladılar.

Web tasarım konusunda 10 yılda bir farkındalık oluşturan Veno, mobil konusunda da her türlü hizmete hazır bulunmaktadır.