• venomedya medya
  •  venomedya dijital
  • venomedya eticaret
  • venomedya eticaret

Masaüstü Yayıncılık

Marka olarak dijital kimliğinizi ve algınızı sağlamlaştırmak adına dijital kanallarda yürüttüğünüz tüm çalışmaların, bütünleşik bir dile ve kreatif ve kurumsal tasarım çalışmalarına ihtiyacı vardır.

Logo, kurumsal kimlik kılavuzu, katalog, broşür, basılı tüm mecralarda tüketicinizin karşısına çıktığınız görsel çalışmaların kullanıcı deneyimini ve marka algısını yansıtması gerekir. Aksi takdirde markanız rakipler arasında kaybolur, gider.

Detaylı Bilgi

Fotoğraf & Prodüksiyon

Prodüksiyon çalışmaları, reklam ve pazarlama süreçlerinde hedef kitlenin takdirine sunulan en önemli kısımlardan biridir.

Prodüksiyon - fotoğraf çalışmalarının başarısı, hem profesyonelce hazırlanmış bir bütünleşik kampanya stratejisine direkt olarak bağlıdır. Bu sebepten dolayı Veno Medya olarak doğru brief ile hazırlanan prodüksiyon çalışmalarının önemini farkında ve buna göre çalışmaktayız.

Detaylı Bilgi

Dijital

Seçeneklerin sınırsız olduğu bir mecra için doğru metot ve yaklaşım ile internet üzerinde dijital markanızı oluşturuyoruz.

İçeriğinizin kalitesini, mecranın başarısını, marka sadakatini, satış performansını, yeşil buton ile siyah olanın farkını, ekranın sağ üst köşesi ile sol alt köşesinin tüketicide yarattığı algıyı kısacası; uçtan uca tüm adımları sizin için düşünüyor ve tasarlıyoruz.

Detaylı Bilgi

STRATEJİ ve Planlama

Uzun yıllardır elde ettiğimiz bilgi birikimi ve büyük markalardan aldığımız geri bildirimler ile oluşan dijital tecrübe ile işinizi,

ürünlerinizi ve markanızı ileriye taşıyan bir danışmanlık hizmeti sunarız. En verimli internet reklam ve pazarlama kanalları olan; SEO, SEM ve sosyal medya çalışmaları ile marka ve ürünlerinizi hedeflediğiniz pazardaki doğru müşteriye ulaştırır ve yüksek dönüşümler sağlarız.

Detaylı Bilgi