Hizmet Politikamız

1998 yılından beri sektöründe büyüyen, kusursuz ve güvenilir olmayı ilke edinen firmamız kentimiz "BURSA"da sizlere hizmet vermektedir.

Güven Sigorta Aracılık Hizmetleri, hizmet kuruluşu olmanın bilinci içerisinde, sigortalılarının haklarını güvence altına alarak hizmet sunmayı KALİTE, SORUMLULUK ve HİZMET POLİTİKASI olarak kabul edip DÜRÜSTLÜK ilke edinilmiştir.

Güven Sigorta Aracılık Hizmetleri, tüm çalışmalarında sigortalılarımızın değişen ve çeşitlilik gösteren ihtiyaçlarının bizi yönlendirdiğine inanır ve sigortalıyla sürekli beraberliği amaçlar. Bu doğrultuda değişen pazar ve rekabet koşullarını yakından izlemenin ve müşterilerimizi dinlemenin önemini kabul eder.

Güven Sigorta Aracılık Hizmetleri, dinamik hizmet anlayışıyla çalışmalarında verimli ve etkin yöntemler benimser. Yenilikleri, gelişmeleri ve teknolojiyi izler ve sigortalılarıyla paylaşır. Sigortalısının tüm soru ve sorunlarını tek bir noktadan ve bütünsel olarak en kısa sürede çözümler. Sigortalılarını sektördeki yeni ürünler ve hizmetler konusunda bilgilendirir. Sigortalıların ihtiyaçları doğrultusunda detaylı gözlem ve çalışma yapılarak, en kapsamlı ve en ekonomik ürünü sunar. Bu sayede sigortalısının gereksiz ve yüksek prim ödemesini engellemiş olur. Sigortalılarının tüm sırlarını saklı tutar.

Güven Sigorta Aracılık Hizmetleri, sigortalılarına hizmetin sunulmasında görev ve sorumluluklarının bilinci içerisinde dürüstlük ilkesi ile çalışmalarını sürdürür, başarılarının bir aracı olarak kabul eder.