Sağlıklı yaşam ve zindeliği enerji ve motivasyon kaynağı olarak gören bir dünyaya hoş geldiniz. Tecrübeli ve alanında profesyonel ekibimiz, en iyi şekilde hizmet almanızı garanti eder.

SPA & Güzellik Merkezi olarak, hizmetlerimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgi ve donanıma sahibiz.
Emin ellerdesiniz.

Masaj Hizmetleri

Rahatınız için her şey düşünüldü. Tüm ürünlerimiz bitkisel ve Aloe Vera özlüdür. Siz keyfinize bakın.

Ayak Bakımı

Bütün günün yorgunluğunu çeken, vücudumuzu taşıyan ve en çok bakımı hak eden ayaklarımız değil mi sizcede!

Cilt Bakımı

Bitkisel ürünler ile uygulanan cilt bakımları, her cilt tipinde kısa sürede istenilen sonuçların alınmasını sağlar.

Yoga & Meditasyon

Meditasyonun temeli zihni boşaltmak ve arındırmaktır. Ancak temiz bir zihin, nihai huzura ve farkındalığa ulaşabilir.

Saç Tasarım

Kişinin sosyal yaşamına uygun olarak, saç ve kafa yapısına bakılarak saç kesiminin yapılmasıdır.

Bitkisel Pedikür

Ayaklarınızın daha güzel ve bakımlı görünmesi için doğru yapılmış bir pedikürden daha iyisi olamaz.

Güzellik Servisi.

Kişisel ihtiyaçlarınıza göre özel olarak hazırlanan spa ve güzellik salonu hizmetlerimiz, bedeninizi dinlendirirken, zihninizi boşaltıp, canlandırmanızı sağlayacak. Huzurlu bir SPA keyfi ile rahatlama, yerel ve doğal malzemeler kullanılarak özenle hazırlanmış kürler ile yeniden doğacaksınız. Tam arzu ettiğiniz gibi bir deneyim sizi bekliyor.

Spa Merkezi
Çalışan
Memnun Misafir
Why choose Us?

Güzelleş.Özel Karısımlar - Teknikler

Canlandıran dokunuşlar ile tarifsiz deneyimler… Usta eller, özel karışımlar ve yenilikçi teknikler ile cildiniz tazelensin. Yeniden hayat bulsun.

Effective Planning

Spa.Saglıklı Yasam Hizmetleri

Merkezimiz, SPA hizmetinin ötesinde, sizlere tamamlayıcı bir anlayışla sağlıklı yaşam hizmetleri sunar. Her şey, tüm incelikler sizin için!

Why choose Us?

Rahatla.Kısa Bir Mola

Bedeni fark etmek, hak etmek ve ödüllendirmek için hayatın koşuşturmasına kısa bir mola verin. Baştan aşağıya yenilenin.

Erken rezervasyonlarda %25'e varan İndirimler!
Misafirlerimizi en iyi sekilde agırlamak, özel hizmetler sunmak ve neticesinde memnun ayrılmalarını saglamak temel hizmet prensibimiz.

Bitki özlerinden elde edilmimş karışımlardan hazırlanan masaj yağları kullanılarak uygulanan bir terapi yöntemidir.

36TL

Thalasso, ısıtılmış deniz suyu, yosun ya da çamur ile yapılan bir tedavi yöntemidir. Deniz tuzu gibi yardımcılarda kullanılır.

Ciltte ipeksi ve yumuşak bir etki bırakan tuz peelingi sayesinde hücreler aktif olarak çalışmaya başlar.

44TL

Çamur banyosu şeklinde uygulanan ve kan dolaşımını hızlandıran uygulamadır. Kan dolaşımınız hızlanırken kaslarınız gevşer.

Vücuda kısmen (lokal) veya tamamen uygulanan klasik masaj ile dolaşım hızınızı arttırarak dokuları-hücreleri canlandırır, kas gerilimini azaltarak konsantrasyonu güçlendirir.

Nuad Bo-Rarn olarak da bilinen Thai (Tay) masajı, beden, zihin ve ruhun tedavisine dayanan bir tür Doğu beden çalışması terapisidir.

Eesansiyel yağlar ile yapılan masaj, deri yüzeyini ısıtır ve yoğun kas, eklem ağrılarına, zayıf dolaşım bozukluklarına çok faydalı olur.

Baş, boyun, ense, omuz, sırt, bel, kol ve bacak gibi bölgelere yapılan ve genellikle sorun olan bölgeye yönelik tedavi edici bir masaj uygulamasıdır.

Kişinin yüz görünümünü daha dengeli hale getirmek için, yüz şekline göre en uygun saç kesiminin belirlenmesidir.

Organik ve doğal endemik bitkiler ile kişinin beden ve ruh sağlığı yönünden, pozitif enerji ile tazelenmesi uygulamalarını içerir.

Cilt gözeneklerinizin temiz olması cilt sağlığınız için önemlidir. Cilt gözeneklerinizi etkili ve kesin sonuç veren uygulamalar ile arındırıyoruz.

98TL

Bu yöntem, yaşlanmayı mümkün olduğu kadar yavaşlatmak ve vücudun bir bütün olarak orantılı ve sağlıklı yaşlanmasını sağlamak amacıyla uygulanır.

36TL

Kadınlar için estetik görünümün vazgeçilmezi olan manikür, bakımlı ve sağlıklı tırnaklara sahip olmaktır.

42TL

Ayak tırnaklarını ya da deriye batmış tırnakları düzeltmek, nasırları yumuşatmak/çıkarmak gibi işlemleri kapsayan ayak bakımıdır.

Pirinç, cilt için son derece yararlı bir maddedir. Asyalı kadınların, ciltlerini beyazlatmak ve bakımları için kullandıkları koruyucu uygulamadır.

Cildimizin ihtiyacı olan vitamin ve mineraller ile cilt hücrelerini canlandırmak için en etkili yöntemdir.

Misafir Yorumları

"Arama Terapi gerçek anlamda çok memnun kaldıgım bir hizmet diyebilirim. Taze çiçek kokuları canlandırıcı ve rahatlatıcı bir etki yaratıyor."

Çaglar Öz, SPA Terapi

"Kullandıkları organik ürünler, yüz bakımı için daha önce kullandıgım ürünlerden çok daha iyi sonuç verdi. Tesekkürler."

Melis Doğan, Yüz Güzelleştirme

"SPA ve Güzellik Merkezinden düzenli olarak manikür, pedikür hizmeti almaktayım. Ve kendilerinden çok memnunum.

Aylin Karaca, Vucut Bakımı