Venomedya - Dijital Atölye.

Domain ve Hosting

Ayrılmaz ikili. Hali hazırda yüzden fazla müşterimize hosting ve domain hizmeti vermekteyiz.


Bu hizmetleri web sitesi, eticaret çözümleri ve özel yazılımlar eşliğinde sunuyoruz.

domain hosting
WEB SİTESİ Web'de olmanız, gerçekte olmanız kadar önem arz eder. Web planlarımızdan birini seçin ve sizi en iyi şekilde tanıtalım.

Tek Bir Çatı

Hali hazırda yüzden fazla müşterimize hosting ve domain hizmeti vermekteyiz.Web sitesi ya da eticaret çözümleri sunduğumuz firmalara hizmet bütünlüğü kapsamında bu hizmetleri sunmaktayız.

Hız

Domain, hosting, web sitesi, eticaret gibi birçok hizmetin tek bir dijital ajanstan sağlanması iş akışını keyifli bir hale getiriyor.

Güven

Venomedya sunduğu hizmetlerin tamamında, karşılıklı saygı ve güven çemberi içinde hareket eder. Güven her şeydir.

Süreklilik

Yıldan yıla değil, ihtiyacınız olduğun her an bizimle iletişim sağlayın. Bir araya gelmek her zaman pozitif sonuçlar doğurur.

domain hosting

360° Dijital Ajans Venomedya

Domain, hosting, web sitesi, eticaret çözümleri ve mobil uygulamalar gibi birçok hizmetin tek bir dijital ajanstan sağlanması iki etmeni belirgin hale getiriyor: Hız ve Güven.

Domain

Çoğu kişi isimlerin önemsiz ve hatta anlamsız olduğu söyler. "Sonradan altı doldurulur" der. Evet ama domain belirlerken telaffuzu kolay, akılda kalıcı ve olabildiğince kısa olması önem arz eder.

Hosting

Atom mühendisi olmanıza gerek kalmadan yönetebileceğiniz güçlü ve hızlı hosting planlarımız var.Venomedya olarak sunduğumuz tüm hizmetlerde temel amacımız: Müşteri Memnuniyeti.

HIZMET Web siteniz mobil cihazlarla uyumlu mu? E-ticaret siteniz google ile ne kadar içli dışlı? Bu konularda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Her şey bir alan adı ile başlar.

Fikrinizi, projenizi veya işletmenizi tanımlayan kelimeler belirlemeniz faydanıza olacaktır. En uygun alan adını seçin ve uzun bir yolculuğun ilk adımını atmış olalım.

Hosting Planları

Üstün performans ve yükleme süreleri ile %99,9 aktif olma garantisi.
Domain ve hosting hizmetlerinde 2001'den bugüne çözüm ortağımız Medyabim'dir.

Sıkça Sorulacak Sorular

Windows mu Linux mü?

Hosting planlarımız Linux tabanlıdır. PHP, Perl, Python veya CGI komut dosyaları kullanacaksanız size uygun bir planımız kesinlikle var.

Web Alanı Arttırmak

Planlar dahilinde sunulan web alanı yetersiz geldiği durumlarda, plan değiştirmeden sadece web alanınızı arttırabiliriz.

Paket Yükseltme/Özelleştirme

İş/Operasyon akışınıza göre seçmiş olduğunuz plan özelleştirilebilir. Program veya eklenti kurma talepleriniz yerine getirilir. Zaman ile üst pakete geçmeniz gerektiğinde sorunsuz geçilebilir.

Yıllık Yenileme

Planlarda belirtilen ücretler her yıl tekrarlanır. Domain ile birlikte seçmiş olduğunuz hosting planıda yenilenmiş olur.

Güvenlik

Antivirüs yazılımlarına ek olarak, Anti Spam Sistemi ve Gelişmiş filtreler ile hosting planlarımız ciddi koruma dahilinde.

Yedekleme

Medyabim, hosting planlarını haftalık ve aylık otomatik yedekler. Dilerseniz sizde anlık yedekleme/geri yükleme yapabilirsiniz.

Uçtan Uca Hizmetleri

 • E-Ticaret

  Ticaretin günümüz ve gelecekteki hali E-Ticaret. Sektörlere özel hazırladığımız paketlere göz atın gözünüz kalıcak.

  Detaylı Bilgi  →
 • Web Siteleri

  İşletmenize uygun web sitelerinden birini seçin, daha çok ziyaretçi çekin. Daha çok bilinir, daha çok gelinir olun.

  Detaylı Bilgi  →
 • Google Reklam

  Arayan değil, aranan olun... Google reklamları ile potansiyel müşterileriniz ile buluşun. Reklamın iyisi bu tarafta.

  Detaylı Bilgi  →
 • SEO

  Araba motorundan bir harf fakla, arama motoru optimizasyonudur. Yani Google'da üst sıralarda yer almak için yapılan her şey.

  Detaylı Bilgi  →
 • Sosyal Medya

  İletişimin en güçlü kanalları sosyal medya mecraları: Facebook, Twitter, Instagram. Hedef kitlenizin orda olduğunu biliyoruz.

  Detaylı Bilgi  →
 • İçerik Üretimi

  "İçerik kraldır." Bill Gates bu sözü 1996 yılında söylemiş ve üzerinden epey zaman geçmesine rağmen, kral hala değişmemiştir.

  Detaylı Bilgi  →
background

HADİ BAŞLAYALIM!

Bi kahve içelim ve sizin için neler yapabileceğimizi konuşalım. Venomedya sizi bekliyor...